HIPHOP ÇOCUK-GENÇ 

Çocuk ve gençlerle iletişim konusunda yetkin ve güvenilir eğitmen kadromuzla Future Dance öğrencilerimiz hem dans tekniklerini hem de yüksek enerjili dans koreografilerini öğrenecekler. 

Yaşlara göre belirlenen üç seviyede dans dersi mevcuttur.

  1. 5-8 Yaş

  2. 9-12 Yaş

  3. 13-16 Yaş 
     

Dans okulumuz, dansa ilk kez başlayanlara da tecrübeli öğrencilere de uygun eğitim seviyesini sunar.
 
İlk kez dans edecek öğrencilerimizle öncelikle ritim, güçlenme ve koordinasyon çalışmaları yapılır. Fiziksel farkındalık arttıkça yaratıcılık, dışavurum, müzikalite elementleri üzerine çalışılır. Üstelik küçük yaştan itibaren esneme çalışmalarına önem verilir. 
 
Sevgi dolu ve gelişime açık bir sınıf atmosferi yaratmak eğitmenlerimizin sorumluluğudur. Ayrıca eğitmenlerimiz, popüler şarkı ve dans stillerini takip ederek çocuk ve genç neslin ihtiyaçlarını karşılar.
 
Özgüvenli, çevresiyle dayanışma ve uyum içinde olan, sporu ve hareketi seven çocuk ve gençler yetiştirmek en büyük amaçlarımızdandır.
 
“Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir. Bugünün çocuğunu, yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir." – Mustafa Kemal Atatürk
 
Dans kursumuz hakkında bilgi almak için ‘KAYIT OL’ butonuna basıp iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Ekibimiz size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.
 
Öğrencilerimizle çekilen videolarımızı sayfamızda ve Instagram hesabımızda (futuredancetr) bulabilirsiniz.

Future Dance
- İzmir’de bir dans okulu